Kucukbakkalkoy Mah. Kocasinan Cad. Gumrukcu Sok. No.8 34750 Atasehir - Istanbul / Turkey

Pyramids Group

08.06.2021
235

Pyramids Group & International

Pyramids International Ortadoğu ve Kuzey Afrika’yı da içine alan coğrafyada yer alan en büyük fuar firmasıdır. 1993 yılında Kahire’de kurulan şirket her biri kendi alanında profesyonel olan çalışanları istikrarlı bir büyüme sağlayarak 2003 yılında İstanbul Ofisini açmış ve 50 farklı ülkedeki müşteri portfoyüne 70 deneyimli satış yetkilisi ile hizmet vermeye devam etmiştir.

Pyramids International şu anda UFI üyesi olan Basra’ da bulunan modern yapısı ile ilgi çeken 30.000 metrekarelik fuar alanını 2010 yılında inşa etmiştir.

Şirket şu anda İstanbul, Ankara, Antalya Amsterdam, Kahire, Bağdat, Basra, Erbil, Kazablanka olmak üzere 9 farklı şehirdeki ofisi ve yaklaşık 300 çalışanı ile her yıl yaklaşık 50 fuar düzenleyerek 10.000 katılımcıya ulaşmakta yaklaşık 500.000 ziyaretçiyi düzenledikleri fuarlara çekmeyi başarmaktadır. Şirket inşaat, maden,enerji, gayrimenkul, sağlık, tekstil, moda, otomotiv gibi sektörlerde her yıl ses getiren fuarlara imza atmaktadır.

Firma olarak fuarlarda beraber çalıştığımız şirketlerin doğru zamanda doğru yerde olmalarını sağlayarak pazar paylarını arttırmalarını hedefliyoruz. Pyramids International ve kardeş şirketi olan Pyramids Fair Groupişbirliği içinde olduğu firmalara fuar öncesi ve fuar sürecinde profesyonel destekte bulunduğu gibi şirkete sağladığı sektörel network ile de adeta alıcı ve satıcının karşılaşabileceği en ideal ticari ortamı sağlar.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Fuarlarımız Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: